Deltagerliste

Deltager liste:

Herunder finder du en liste over tilmeldte deltagere til storscenariet “Midsommer”. 
Dit navn vil komme på listen under dit fornavns startbogstav, så hurtigt som muligt når vi modtager din tilmelding.
Når vi har registeret din betaling vil dette fremgå af en parentes efter dit navn,
fx Anders Andersen (Betalt). 

Vær opmærksom på at der kan gå nogle dage imellem listen bliver opdateret. 

Husk: Du er først endeligt tilmeldt når du både har tilmeldt en rolle OG betalt.
Så hvis du betaler før du tilmelder din rolle, så husk at tilmelde din rolle før prisen stiger.
Du behøver ikke udfylde hele din karakter med det samme. Du kan altid eftersende karakter og gruppe-info senere. Du kan skrive “kommer senere” i felter du ikke udfylder. 

A:
Astrid Budolfsen  (betalt)
Anny Høegh Nielsen (betalt)
Ane Dolberg Andersen (betalt)
Anne Emilie Adelby (betalt)
Asbjørn Bro Seliger  (betalt)
Anja Nielsen (betalt)
Allan Davidsen (betalt)
Allan Andersen (betalt)
Anne H. Johansen (betalt)
Andreas Rickart (betalt)
Anders Larsen 

B:

C:
Charlotte Andersen (betalt)
Christian Hoff Mortensen (betalt) 
Cecilie H. Pedersen (betalt)
Claus B. Nyfjord (betalt)
Christian Niclas Christiansen (betalt)
Christina Sievertsen (betalt)
Chris Sigvardsen
Curt Hamilton Clausen (betalt)
Christian Kierans 

D:
Diana Windfeldt-Schmidt (betalt)
Ditte Kær Andersen (betalt)
Dorthe Larsen (betalt) 

E:
Ea Høgh Riis Sundmark  (betalt)
Erik Støvring Preussler (betalt)
Emil Bro Seliger  (betalt)
Emma Nors Jensen (betalt)

F:
Frederik Nørgaard Pedersen 
Flemming Dam (betalt)

G:
Gorm Frank Jørgensen (betalt)

H:
Hannah Gerlach (betalt) 

I:
Ida-Marie Juhl (betalt)
Ida Amalie Budolfsen (betalt)

J:
Jonathan Josva Schou (betalt)
Jonathan Olsen Faber (betalt)
Junie Bro-Jørgensen (betalt)
Jacob Dreijer Juhl (betalt)
Jens Pedersen (betalt)
Jacob Nellemann (betalt) 
Joachim B. G. Olesen (betalt)
Jonathan Bremer (betalt)
Jakob Kannegaard (betalt)
Jacob Hagen Brejnholm 
Jens Wigand Mathiasen 
Jonas Glad (betalt) 

K:
Karen Bech Sørensen (betalt)
Kristen Høegh Zepeda-Riis (betalt)
Kathrine Refsgaard Nielsen (betalt)
Kathrine Abel (betalt)
Katrina Næsager 
Kristina Brun Madsen (betalt)
Kiara Cederfelt Mendes (betalt) 
Kenneth Tønnesen (betalt) 
Katla Torfing (betalt) 
Kristian Ernbøl (betalt) 

L:
Laurids Riis Nielsen (betalt)
Louise N. H. Nielsen (betalt)
Line Baker (betalt)
Louise Bisbo Johnsen (betalt)
Lærke Stig Møller (betalt)
Laura Kruse (betalt)

M:
Maya Bindelsbøl Hindsbjerg  (betalt)
Michael Gärtner Nielsen (betalt)
Maya Emmert Zepeda-Riis (betalt)
Martin Zepeda-Riis (betalt)
Martin Riis Nielsen (betalt)
Mikkel Blach Sommerset (betalt)
Mathias Rytter Hansen (betalt) 
Marie Elvira Biegel (betalt)
Martin Hagbard Munk (betalt) 
Mette Wellendorph Frederiksen (betalt)
Mads Riisom 
Mai Isager Nielsen (betalt)
Mia Molberg Andersen (betalt)
Michael Fack Sørensen (betalt)
Martin Duus Hjellness (betalt)
Michael Eisnæs (betalt)

N:
Nina Hoel Hansen (betalt) 

O:
Oscar Adelby Tovgaard (betalt)

P:
Per Wellendorph Frederiksen (betalt) 
Philip Fleron (betalt) 

Q:

R:
Rachel Bendtsen (betalt)
Rikke Dollerup (betalt)
Ronja Mortensen Søe  (betalt)
Rønja Hagbard Munk (betalt)
Rasmus N. Schreiner 
Rune Yun Bjerregaard (betalt) 

S:
Steen Bach Hansen (betalt)
Søren Hoejlund Hedegaard 
Sarah Louise Mortensen Søe  (betalt)
Susanne Synnøve Magnussen Griis (betalt)
Sune Jensen (betalt)
Susanne Hamilton Clausen (betalt)
Sigrid Vibe Kristensen (betalt)
Søs Hagbard Munk (betalt)
Sanne Sloth Jespersen (betalt)
Sune Allerman Jensen 
Sebastian Larsen (betalt)
Susanne Brix Pedersen (betalt)

T:
Tobias Wisby Tobiassen (betalt)
Thomas K. Thorvig (betalt)
Tobias MG Skouboe (betalt)
Thomas Aagaard (betalt)
Tore Severinsen (betalt)
Thais Laursen Munk (betalt)
Tobias Torfing (betalt) 
Thorbjørn Japp (betalt)
Thomas Madsen (betalt)

U:

V:
Viktor Clasen 
Victor Lundhede Kristensen

W:

X:

Y:

Z:

Æ:

Ø: